KALENDARIUM NABOŻEŃSTW W WIELKIM POŚCIE

Pierwszy Tydzień Wielkiego Postu

  • Poniedziałek 18 marca
    • Kanon św. Andrzeja z Krety o godz. 17:00
  • Wtorek 19 marca
    • Kanon św. Andrzeja z Krety o godz. 17:00 Odprawia Jego Ekscelencja Arcybiskup Jakub
  • Środa 20 marca
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
    • Kanon św. Andrzeja z Krety o godz. 17:00
  • 21 marca czwartek
    • Molebień o godz. 9:00  75-lecie Liceum Ogól. Nr V ul. Miodowa 5
    • Kanon św. Andrzeja z Krety o godz. 17:00
  • 22 piątek
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
    • Akatyst – Męce Pańskiej o godz. 17:00
  • 23 sobota
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Wieczorne nabożeństwo o godz. 17:00
  • 24 niedziela
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Nabożeństwo Pasyjne o godz. 17:00
  • Środa 27 marca
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
  • Piątek 29 marca
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
    • Akatyst – Męce Pańskiej o godz. 17:00
  • Sobota 30 marca
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Wieczorne nabożeństwo o godz. 17:00
  • Niedziela 31 marca
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Nabożeństwo Pasyjne o godz. 17:00
  • Środa 3 kwiecień
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
  • Piątek 5 kwiecień
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
    • Akatyst – Męce Pańskiej o godz. 17:00
  • Sobota 6 kwiecień
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Wieczorne nabożeństwo o godz. 17:00
  • 7 kwiecień niedziela
    • Zwiastowanie Najświętszej Bogurodzicy Liturgia o godz. 9:00
    • Nabożeństwo Pasyjne o godz. 17:00
  • Środa 10 kwiecień
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
  • Piątek 12 kwiecień
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
    • Akatyst – Męce Pańskiej o godz. 17:00
  • Sobota 13 kwiecień
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Wieczorne nabożeństwo o godz. 17:00
  • Niedziela 14 kwiecień
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Nabożeństwo Pasyjne o godz. 17:00
  • Środa 17 kwiecień
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
  • Piątek 19 kwiecień
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
    • Akatyst – Męce Pańskiej o godz. 17:00
  • Sobota 20 kwiecień
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Wieczorne nabożeństwo o godz. 17:00
  • Niedziela 21 kwiecień
    • Liturgia o godz. 9:00
  • Środa 24 kwiecień
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
  • Piątek 26 kwiecień
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
    • Akatyst – Męce Pańskiej o godz. 17:00
  • Sobota Łazarza 27 kwiecień
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Wieczorne nabożeństwo o godz. 17:00
  • Niedziela Palmowa 28 kwiecień
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Akatyst – Męce Pańskiej o godz. 17:00

Tydzień Męki Pańskiej

  • Poniedziałek 29 kwiecień
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
  • Wtorek 30 kwiecień
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
  • Środa 1 maja
    • Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów o godz. 9:00
  • Czwartek 2 maja
    • Liturgia o godz. 9:00
    • Nabożeństwo wieczorne czytanie 12 Ewangelii o godz. 17:00
  • Piątek 3 maja
    • Nabożeństwo Wynos Płaszcenicy o godz. 16:00
  • Sobota 4 maja
    • Liturgia o godz. 7:00